Aktualności
Panele akustyczne prosto z Niemiec
dodano: 2017-01-25
Panele akustyczne prosto z Niemiec
Panele akustyczne prosto z Niemiec Panele akustyczne prosto z Niemiec Panele akustyczne prosto z Niemiec Panele akustyczne prosto z Niemiec Panele akustyczne prosto z Niemiec Panele akustyczne prosto z Niemiec

Marka HUSH produkująca panele wygłuszające jest projektem współtworzonym przez państwo Brooks - małżeństwo z Angli, które tworzy projekty w swoim studiu w Niemczech. Ich panele charakteryzują się prostymi, klasycznymi kształtami, jednak to właśnie prostota sprawiła, że te panele znane są dziś na całym świecie. Produkty Paula i Kate Brooks dostępne są na terenie Ameryki Północnej i Europy, a od dziś również u nas.

Panele Hush to atrakcyjne wzorniczo panele pochłaniające dźwięk, które łączą w sobie perfekcyjne właściwości akustyczne, design oraz funkcjonalność. Panele Hush  można stosować jako okładziny ścian, ekrany zwieszane z sufitu lub panele wolnostojące i wizerunkowe. Produkty Hush posiadają rdzeń wykonany ze specjalnie formowanych włókien poliestrowych. Wierzchnią warstwę paneli stanowi naturalna 100 % wełna o gęstym splocie. Panele Hush dostępne są w różnych kształtach. Panele można układać jeden obok drugiego tworząc unikalne kompozycje. Specjalnie dobrana oferta kolorystyczna dodatkowo urozmaici każdy projekt.

Panele Hush pochłaniają aż 85% fal dźwiękowych. Panele zostały przebadane w laboratorium akustycznym posiadającym certyfikat PCA. Badania przeprowadzono w komorze pogłosowej według normy ISO 354:2005 oraz ISO 11654:1997.

Hush to bezpieczeństwo pożarowe. Panele zostały przebadane przez akredytowane laboratorium w celu określenia europejskiej klasyfikacji ogniowej dla wyrobów budowlanych i uzyskały klasyfikację: „B-s2,d0”. Uzyskany wynik oznacza, że są bezpieczne do użycia jako okładziny ścian oraz panele zwieszane z sufitu i są traktowane jako produkt trudnopalny.