Aktualności
Mposition - mobilne stanowisko pracy nowe
dodano: 2013-01-31
Mposition - mobilne stanowisko pracy nowe

Idealne w każdym wnętrzu

Mieszkanie:
Wracasz do domu po ciężkim dniu pracy, marzysz o chwili odpoczynku. Dobra książka, relaksująca muzyka, gra komputerowa, dzięki której przenosisz się w inny świat lub też e-shopping? mPosition zapewni Ci pełen komfort. Dzięki perfekcyjnej konstrukcji i możliwości regulacji kąta odchylenia oparcia mPosition dopasowuje się do najwygodniejszej dla Ciebie pozycji. Usiądź na mPosition i delektuj się każdą wolną chwilą.

Miejsce pracy:
Praca przed komputerem pochłania coraz więcej czasu. Wysyłanie e-maili, projektowanie, tłumaczenia tekstów, pisanie prac, artykułów, trudne analizy danych – podczas tych czynności Twój kręgosłup zasługuje na wygodę. mPosition to doskonałe rozwiązanie dla osób, które przez większą część dnia pracują z komputerem, potrzebując jednocześnie pełnej koncentracji. Nie musisz już wstawać od komputera, by zmienić pozycję ciała – umożliwi to odpowiednia regulacja mPosition.

Co-working:
Co-working to od niedawna bardzo popularna forma pracy. Wynajmowanie powierzchni osobom, które wykonują różne zawody to dobry sposób, by nawzajem się inspirować i motywować do działania. mPosition to wielofunkcyjne miejsce pracy, które nie zajmuje dużej przestrzeni, a dobrane kolorystycznie do wnętrza może stanowić jego ciekawe dopełnienie. Otwarta przestrzeń biura, przyjazna atmosfera i praca w mPosition to gwarancja wielu ciekawych i kreatywnych rozwiązań.

Przestrzeń publiczna:
Na pewno nie raz, na lotnisku przypomniałeś sobie, że zapomniałeś dokonać pilnego przelewu, nie zapisałeś adresu spotkania, a w skrzynce mailowej oczekują wiadomości do wysłania. Czasami po prostu potrzebujesz chwili relaksu przed odlotem. mPosition - nowoczesny fotel, który wpisuje się w przestrzeń publiczną pomoże Ci nadrobić zaległości biznesowe i „złapać oddech” przed kolejną podróżą